Ledning

Alex_Square

Alexandra Mörner

Arbetande styrelseordförande

alexandra.morner@axeljohnson.se

+46 (0)70 866 04 19

Carolina Foto 1 orig

Carolina Sachs

Generalsekreterare

carolina.sachs@axfoundation.se

+46 (0)70 830 99 15

Mad_Square

Madeleine Linins Mörner

Program Director

madeleine.morner@axfoundation.se

+46 (0)70 950 35 35

Amelie_Square

Amelie Silfverstolpe

Program Director

amelie.silfverstolpe@axfoundation.se

+46 (0)70 834 56 45

Mau_Square

Maureen Hoppers

Kommunikationsansvarig - fokus ÖppnaDörren & Socialhållbarhet

maureen.hoppers@axfoundation.se

+46 (0)72 540 54 00

Viv Square

Viveka Risberg

Program Director

viveka.risberg@axfoundation.se

+46 (0)72 518 00 95

Annika_6033

Annika Starow Bergkvist

Coordinator & Executive Assistant

annika.starowbergkvist@axfoundation.se

+46 (0)70 269 33 42

Anna_HM

Anna Henning Moberg

Projektutvecklare Torsåker

anna.henning.moberg@axfoundation.se

M +46 (0)73 990 77 79

kaveh

Kaveh Nowroozi

Junior Projektledare

Kaveh.Nowroozi@axfoundation.se

+46 (0)76 117 95 06

hanna skoog_2

Hanna Skoog

Junior Projektledare (fr. april. 2017)

hanna.skoog@axfoundation.se

08-7016100

Styrelse

Alex_Square_BW

Alexandra Mörner

Arbetande styrelseordförande

alexandra.morner@axeljohnson.se

070-8660419

mikaela-2

Mikaela Valtersson

Ledamot

Annika-ahnberg_for_webben

Annika Åhnberg

Ledamot

Antonia-webben

Antonia Ax:son Johnson

Grundare och ledamot

christina-lindback

Christina Lindbäck

Ledamot

Hitta oss!

Postadress: Axfoundation
BOX 26008
100 41 Stockholm
Mail: info@axfoundation.se
Telefon: 08-701 61 00
Besöksadress: Östermalmsgatan 40, Stockholm

Aktuellt på Axfoundation

Alla artiklar